برچسب ها: 

نمایش 0 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      ماریا خسروی
      مشارکت کننده

آیا برای سئو کردن سایت هایتان در سال 2020 اماده هستید ؟ بزرگترین تغییر سئو در سال 2020 رشد جستجوی صوتی خواهد بود. آمار زیر را ببینید :
      31% از کاربران تلفن های هوشمند در سراسر جهان حداقل یک بار در هفته از فناوری صدا استفاده می کنند
      50% از کل جستجو های آنلاین تا سال 2020 مبتنی بر صدا خواهد بود
      55% از خانواده های آمریکایی تا سال 2020 بلندگوی هوشمند دارند

وقتی جستجوی صوتی بر جستجوی متن غلبه کند ، شما باید خود را برای جستجو های صوتی آماده کنید. اما برای جستجوی صوتی چه باید کرد ؟ این یکی از اصول سئو در سال 2020 است که باید جدی بگیرید و برای ان آماده باشید . اجازه دهید برایتان توضیح دهم چگونه این کار را انجام دهید ؟

همیشه هدف اصلی گوگل را دنبال کنید
      اکنون وقتی چیزی را در گوگل جستجو می کنید ، معمولا لینک هایی را دریافت می کنید که مطابق با در خواست شما است. اما حالا تصور کنید که می خواهید یک جستجوی صوتی در مورد ” چگونه مراقبه کنیم ” انجام دهید. اکنون گوگل بسیار دقیق کار می کنید. به همین دلیل سایت هایی که در مورد مراقبه به صورت صوتی یا تصویری محتوا تولید کرده اند ، در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود. برای مثال در جستجوی صوتی ، سایت یوتیوب یکی از سایت هایی است که خیلی زود نتایج نمایش داده می شود.
      جستجوی صوتی در واقع یک سیگنال خوب برای سئو است و به راحتی می توانید صفحات خود را در گوگل رتبه بندی کنید. بلند گو های هوشمند که برای جستجوی صوتی استفاده می شوند ، نتایج را برای صوتی که به آن ها داده می شوند ، بهینه می کنند و احتمالا با افزایش محبوبیت جستجوی صوتی ، الگوریتم های این بلند های های هوشمند نیز پیشرفته تر شوند. من در اینجا نحوه قرار گرفتن در نتایج جستجوی صوتی را برای شما آورده ام :

یکی از اصول سئو در سال 2020 این است که از کلمات کلیدی دم بلند استفاده کنید
      یکی از اصول سئو در سال 2020 برای قرار گرفتن در نتایج جستجوی صوتی گوگل این است که از کلمات کلیدی دم بلند استفاده کنید. وقتی می خواهید محتوایی تولید کنید ، به چگونگی سوالاتی که خوانندگان شما در سر دارند و در گوگل جستجو می کنند ، توجه کنید و روی این سوالات هدف گذاری کنید .

اصول سئو در سال 2020 | اطمینان حاصل کنید که عنوان صفحه شما دقیقا همان چیزی است که کاربران می پرسند
      اگر می خواهید در مورد تعادل کار و زندگی محتوایی تهیه کنید ، باید فکر کنید که کاربران چگونه ان را در گوگل جستجو می کنند. افراد معمولا در گوگل سوالی جستجو می کنند. به همین دلیل می توانید عنوان این مقاله را مانند ” تعادل کار و زندگی چیست ” در نظر بگیرید تا در نتایج گوگل رتبه بندی بهتری داشته باشید.
      ما در مقاله ای به طور دقیق اصول سئو در سال 2020 و همچنین قوانین سئو در سال 2020 را بررسی و معرفی کرده ایم. که می توانید آن ها را مطالعه کنید و خود را برای سال 2020 اماده نمایید. اگر تا کنون در مورد سئو داخلی سئو خارجی و ساخت بک لینک چیز زیادی نمی دانید ، این مقاله ها بسیار به شما کمک خواهد کرد .
      این کار ها برای سئو و ایجاد محتوای جیدی بسیار خوب هستند اما یک ایده خوب دیگر نیز برای شما دارم. بهتر است به عقب برگردید و مطالب قبلی خود را نیز برای جستجوی صوتی بهینه سازی کنید. به ویژه محبوب ترین مقالات خود را که رتبه خوبی در گوگل دارند را نیز برای جستجوی صوتی بهینه کنید. اگر تمام فعالیت های سئو را روی سایت خود انجام داده اید و هنوز نتیجه دلخواه خود را نگرفته اید ، می توانید از یک مشاور سئو کمک بگیرید تا سایت شما را بررسی کند و مشکلات را به شما اعلام نماید.

اصول سئو در سال 2020 | روی برند سازی تمرکز کنید
      ما در مقاله بهترین راهکار های سئو به شما راهکار هایی را برای سئو داخلی معرفی می کنیم که به شما کمک می کند تا به موفقیت های چشم گیری برسید. یکی از این راهکار ها برند سازی نام تجاری شما است. برای برند سازی نیز می توانید مقاله مربوط به برندسازی را مطالعه کنید .

وب سایت خود را برای موبایل بهینه کنید
      همان طور که در آمار بالا نیز گفته شد بیش از 50 درصد کاربران اینترنتی از طریق تلفن همراه جستجو انجام می دهند. در این مورد بسیار ضروری است که سایت خود را برای موبایل نیز بهینه کنید. سئو موبایل یعنی این که سایت شما با موبایل نیز سازگار باشد و افراد به راحتی بتوانند در سایت شما بگردند. ما در مقاله ای به طور کامل در مورد سئو موبایل صحبت کرده ایم که مطمئن هستم به شما کمک خواهید کرد.
      من سعی کردم تمام مطالب مربوط به اصول سئو در سال 2020 را به شما ارائه دهم اگر سوالی دارید و یا من چیزی را فراموش کرده ام ، بسیار خوشحال می شود در قسمت نظرات ارسال کنید.

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به : اصول سئو در سال ۲۰۲۰ چه تغییراتی خواهید کرد ؟
اطلاعات شما:

47 − = 44