آموزش مجازی دیجیتال مارکتینگ

  آموزش مجازی و مشاوره دیجیتال مارکتینگ

  امروزه به دلیل حجم بالای استفاده از فضای مجازی و اینترنت، آموزشگاه‌های مجازی و غیرحضوری هم مانند کسب و کارهای اینترنتی رونق بسیاری پیدا کرده‌اند، همچنین به دلیل افزایش نرخ جمعیت و مشکلات تردد در شهرهای مختلف، اغلب مردم سعی بر آن دارند که در وقت خود صرفه جویی داشته باشند و زمانی که قرار است صرف ماندن در ترافیک و شلوغی شهر شود را برای آموزش و یادگیری استفاده نمایند. دراین مقاله سعی بر آن دارم تا از مزایای یادگیری آنلاین خصوصا در زمینه بازاریابی اینترنتی و دیجیتال صحبت کنم.

  مزایای استفاده از آموزش مجازی دیجیتال مارکتینگ

  صرفه‌جویی در زمان

  آموزش به شیوه مجازی برای افرادی که شاغل هستند و یا افرادی که توانایی شرکت در کلاس‌های حضوری را به دلایل مختلفی ندارند، بسیار مفید است. یعنی شما به عنوان یک کارمند می‌توانید پشت میز خود و یا در زمان استراحت خود در این کلاس ها شرکت داشته باشید و اطلاعات خود را در زمینه‌های مورد نیاز به روز کنید. همچنین دیگر استرسی مبنی دیر رسیدن به کلاس و غیره را نخواهید داشت و به راحتی می توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی از این کلاس ها استفاده نمایید. شما با استفاده از روش یادگیری مجازی می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته به منابع مورد نیاز برای یادگیری بازاریابی اینترنتی دسترسی داشته باشید که این خود از مزایای مهم آن است یعنی دیگر نیاز ندارید برای رفع اشکال خود تا جلسه بعدی کلاس آموزش خود صبر داشته باشید و به راحتی می‌توانید با استفاده از پلتفرم‌های آموزش آنلاین( مانند مکتبخونه و فرانش و LinkedIn learning ) با اساتید دیجیتال مارکتینگ مشکل خود را مطرح و برطرف سازید.

  عدم محدودیت مکانی

  یکی از مهمترین مزایای استفاده از آموزش غیرحضوری را نداشتن هیچ گونه محدودیت مکانی آن باید دانست. یعنی شما تنها با دسترسی به اینترنت می‌توانید در حوزه‌های مورد نظر خود درهر زمان و مکانی که باشید اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید. برای مثال شما در حوزه تخصصی بازاریابی دیجیتال و تبلیغات آنلاین به راحتی می‌توانید در سایت‌های معتبر و تخصصی این حوزه، اطلاعات مفیدی را کسب نمایید و بهترین استفاده را از بهترین منابع مانند یک دانشجو در آمریکا و اروپا داشته باشید. امروزه استفاده از آموزش‌های مجازی می‌تواند تاثیر بسیاری را در کاهش تراکم جمعیت درشهرها، کاهش حجم ترافیک و دانش افزایی جامعه داشته باشد. همچنین شما می‌توانید در تمام آموزشگاه‌های مجازی ایران شرکت و یا با مشاورین دیجیتال مارکتینگ شرکت‌های برتر مانند دیجی‌کالا، بامیلو، آسان پرداخت، گلرنگ، بادکوبه و… پرسش و پاسخ داشته باشید. یعنی افرادی که با توجه به شرایط مالی، کاری و موارد مشابه دیگر قادر به سفر و استفاده از کلاس‌های آموزش خارج شهر و کشور نیستند به راحتی می توانند با شرکت در ورکشاپ‌ها و سمینارهای مجازی تمام اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورند.

  افزایش جذابیت برای یادگیری

  بطور مثال مشاهده دوره آنلاین “تبلیغات آنلاین و طراحی کمپین تبلیغاتی” نسبت به آموزش به شیوه‌های قدیم  و سنتی بسیارمتفاوت است و دیگر همانند روش‌های سنتی قدیمی خسته کننده و بدون انعطلاف نیست. شما می‌توانید با دانلود فیلم آموزش مجازی با افرادی از سراسر دنیا همکلاس باشید و به راحتی نظرات خود را با هم به اشتراک بگذارید و برای پیشرفت سریع از اطلاعات هم استفاده بهینه داشته باشید و در بحث های مرتبط شرکت کنید. برای مثال شما در بحث تخصصی دیجیتال مارکتینگ می‌توانید از تجربیات دیگران در برگزاری کمپین تبلیغاتی در فروشگاه‌های آنلاین مطلع شوید و از اطلاعات مفید آنها در این حوزه مانند بهترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات و برندینگ در شهر یا کشور آنها آگاه شوید.

  کاهش چشمگیر هزینه

  فیلم‌های آموزشی توانسته اند تاثیر فراوانی را در هزینه‌های آموزشی داشته باشند. یعنی اگر افراد به دلیل هزینه های بسیار بالا برای یادگیری مباحث مورد نیاز قادر به شرکت در کلاس های تخصصی نبودند، امروزه با استفاده از دوره‌های آموزش آنلاین با حداقل هزینه می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورند و دیگر نیاز نیست دغدغه ای برای پرداخت هزینه‌های گزاف کلاس‌های آموزشی را داشته باشند. برای مثال اگر شما تمایل به راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی دارید، به راحتی می‌توانید از فیلم کارگاه‌ها و دوره‌های استارت آپی استفاده نمایید و سوالات مربوط به دیجیتال مارکتینگ را هم از کارشناسان و اساتید بپرسید .

  افزایش دسترسی به دانش مورد نیاز

  برای بعضی از افراد سفر به کشوری بیگانه به منظور شرکت در دوره‌های آموزشی در حوزه مورد نیاز تقریبا غیرممکن است، به ویژه اگر تنها برای یادگیری یک موضوع خاص بخواهند سفر داشته باشند و باهدف دریافت حقوق، اخذ مدرک دانشگاهی و اقامت موقت نباشد کار سخت و پرهزینه‌ای است. آموزش اینترنتی این فرآیند را به میزان زیادی ساده کرده و به دانشجویان و دانش آموزان سراسر جهان اجازه می‌دهد که نسبت به دانلود فیلم آموزشی تبلیغات آنلاین اقدام و شروع به یادگیری دوره‌های ایجاد شده در حوزه مورد نیاز خود را بدون محدودیت استارت بزنند و فرایند آموزش را به هر تعداد که مایل هستید تکرار کنید.

  از دیگر مزایای استفاده از دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ نیز می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • عدم محدودیت ظرفیت پذیرش

  • افزایش فرهنگ یادگیری و آموزش مستقل و فردی

  • افزایش سرعت در آموزش کامل اصول دیجیتال مارکتینگ

  • کاهش زمان تردد

  • دسترسی و استفاده از اساتید معتبر حتی در مقیاس جهانی

  • بالا رفتن کیفیت آموزش و یادگیری در ایران

  • بالا رفتن کیفیت ارائه دروس آموزشی

  • به روزرسانی محتواهای آموزشی

  • دسترسی ۲۴ ساعته به اطلاعات مورد نیاز آموزشی

  یادگیری تبلیغات آنلاین و دیجیتال مارکتینگ
  digital marketing teaching

  در همین راستا افتخار داشتم با همکاری تیم حرفه‌ای مکتبخونه “دوره آموزش تبلیغات آنلاین و اینترنتی” را منتشر و طی آن کاربران بعد از آموزش، می‌بایست پروژه بازاریابی دیجیتال یک کسب و کار اینترنتی را تعریف و پیاده سازی کنند.

  در ادامه می‍بایست استراتژی تبلیغات آنلاین رایگان و غیر رایگان برای هر مرحله از مارکتینگ پلن را شرح دهند و از نظرات دیگر کاربران در قسمت انجمن تبلیغات آنلاین استفاده کنند و پرسش و پاسخ انجام دهند. پیشنهاد می‌کنم حتما از کدتخفیف زیر استفاده کنید و در پایان دوره نسبت به دریافت مدرک رسمی دانشگاه صنعتی شریف اقدام کنید.

  دوره آموزش تبلیغات و بازاریابی اینترنتی 

  کدتخفیف: sh_moradi
  

  شراگیم مرادی

  Share

  مشاور بازاریابی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *