در شبکه های اجتماعی، رفسنجانی باشید

  در شبکه های اجتماعی، رفسنجانی باشید

  در شبکه های اجتماعی، رفسنجانی باشید

  بی شک افراد بارز و موفق بی دلیل به اهداف بزرگ خود نرسیده اند، پس میتوان بدون درنظر گرفتن هیچ گرایش و پیش زمینه فکری، به نقاط قوت افراد دقت کنیم و این نکات را برای رسیدن به موفقیت در ذهن خود حک کنیم.

  کشور ایران بعد از جنگ باید از صفر شروع به سازندگی می کرد و با انرژی صد چندان نسبت به سازندگی در داخل و ارتباط با خارج اقدام می کرد. دولت سازندگی جناب رفسنجانی از یکسو بصورت روزافزون با افراد کشورهای دیگر ارتباط برقرار کرد و نتیجه آن حمایت مالی و معنوی کشورهای دیگر بود و سوی دیگر بصورت خستگی ناپذیر تاسیسات زیربنایی کشور را تقویت و بازسازی کرد.

  مسئول شبکه اجتماعی (ادمین) هم پس از ساخت حساب کاربری می بایست بصورت خستگی ناپذیر نسبت به غنی کردن محتوای شبکه زیر نظر خود اقدام کند تا درصد جذب و ماندگاری کاربر به حداکثر خود برسد. در جبهه دوم ادمین می بایست با گسترش روابط با صفحات دیگر و تبلیغات مناسب نسبت به جذب کاربر و نظراتشان با سلیقه های مختلف قدم بردارد.

  رفسنجانی باشید در شبکه اجتماعی خود و برای سازندگی صفحات اجتماعی لحظه ای تعلل نکنید، یادتان باشد مهمترین قدم در مسیر موفقیت، برداشتن اولین قدم است.

   

  شراگیم مرادی

  Share

  مشاور بازاریابی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *