بازاریابی بنری چیست؟

  آموزش تبلیغات کلیکی و همسان

  بازاریابی بنری چیست؟

  چرا باید از فیکس بنر، تبلیغات کلیکی و افیلیت مارکتینگ در تبلیغات خود استفاده کنیم؟

  برطبق یک اصل روانشناسی وقتی یک کاربر ۵ تا ۱۰ بار برند شما رو ببیند، با دریافت یک پیشنهاد جذاب به مشتری شما تبدیل خواهد شد. امروزه با گسترش کسب و کارهای اینترنتی ، نیاز شرکت‌ها و وبمسترها به تبلیغات بنری و بازاریابی بنری و کلیکی CPC رو به افزایش است. تبلیغات کلیکی و اجاره فضا به صورت‌های مختلفی به لحاظ پرداخت، انجام می‌شود و تسلط بر این موارد برای هر کارشناس و مدیر دیجیتال مارکتینگ امری ضروری است.

  قطعا یکی از کانال‌های اصلی معرفی و پروموت یک کمپین، تبلیغات بنری سایت‌ها، تبلیغات سی پی سی، نیتیو (همسان) و تبلیغات ویدیویی می‌باشد و رعایت اصول محتوا، ظاهر، ترکیب‌بندی و….. تنها موارد ابتدایی از راه اندازی یک کمپین تبلیغات بنری DISPLAY ADS و همسان (نیتیو) با اهداف افزایش آگاهی از برند، افزایش نصب اپلیکیشن، افزایش بانک اطلاعاتی و افزایش فروش هستند و یک مشاور بازاریابی اینترنتی خبره می‌بایست بر این موارد تسلط داشته باشد.

  طراحی کمپین، تعرفه تبلیغات بنری و راه‌اندازی تبلیغات سی پی سی ارزان و آسان از دیگر دغدغه‌های متخصصین بازاریابی دیجیتال می‌باشد که در این دوره تصویری سعی در برطرف کردن آن خواهد شد.

  تبلیغات کلیکی همسان یا بومی و تبلیغات بنری گوگل GDN نوع جدیدی از تبلیغات هستند که در ایران کمتر به آن توجه می‌شود اما برای بسیاری از استارت‌آپ ها استفاده از این روش‌ها راهگشا خواهد بود.

  در این کارگاه ویدیویی (وبینار) با آشنایی با سایت‌های تبلیغات کلیکی معتبر و مقایسه و آنالیز کمپین شرکت‌های ایرانی دید بهتری برای پیاده‌سازی این نوع تبلیغات بدست می‌آورید.

   

  سرفصل‌های دوره:

  • آشنایی با تبلیغات آنلاین
  • طراحی پلن تبلیغات بنری و کلیکی
  • معرفی ابزارها و سایت‌های کاربردی
  • معرفی شرکت‌های برتر تبلیغات کلیکی
  • تکنیک‌های اجرا، آنالیز و بهینه‌سازی کمپین
  • معرفی بهترین روش‌های پرداخت تبلیغات بنری

   

   این فیلم آموزشی برای این افراد مفید خواهد بود:

  1. مدیران و متخصصین بازاریابی آنلاین
  2. کارمندان فعال در زمینه دیجیتال مارکتینگ
  3. مدیران وبسایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی
  4. علاقه‌مندان به تبلیغات
  5. صاحبان استارتاپ ها و کارآفرینان

   

  فرصت شرکت در اولین دوره آموزش جامع تبلیغات بنری و کلیکی را از دست ندهید و در پایان آموزش، سوالات خود را پیرامون تبلیغات آنلاین و هدفمند با من در میان بگذارید.

   

  مشاهده جزییات کارگاه آموزشی: اولین دوره آموزش جامع تبلیغات بنری و کلیکی

   

  ** دانلود فیلم آموزشی تبلیغات بنری و نیتیو

  Share

  مشاور بازاریابی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *